A motorjával a szalagkorlátnak csapódott, VV Szandika pedig egy autó alá került.
A Való Világ egykori „plasztikcicája”, Szandika rengeteget változott az elmúlt években. Már több mint 14 éve, hogy a reality negyedik szériájában feltűnt, azóta viszont civil életet él. Rátalált a szerelem is, ráadásul több szempontból, ugyanis a párja mellett szívesen hódol a legnagyobb szenvedélyének, a motorozásnak. Elárulta, többször is balesetezett már.
„A mások számára szokatlan élmények nekem mindennaposak… Volt már karambolom, amikor a motorom szalagkorlátnak csapódott, én pedig egy autó alá kerültem, de szerencsére olcsón megúsztam. Külföldön is estem már el, de mindig felálltam (…) A motoros bukások nem bénaságból adódnak, hanem a folyamatos fejlődés részei. Nem vagyok béna, csak tanulok. Ha az ember a komfortzónájában marad, nem történhet csoda. A célom az, hogy egyre jobb legyek, mindig jobb és jobb” – mondta a Borsnak.
Szandi nem akar versenyezni a motorsportban, mert azt gondolja, „ahhoz ötször újra kéne születni”, ám a motorozáshoz kellő tűz és vagányság megvan benne. A szerelem is rátalált, a párkapcsolatában mindennapos motivációt jelent neki a motorozás.