KezdőlapBelföldRosszul lett Kapás Bogi az úszó OB döntője előtt – rejtélyes betegségről...

Rosszul lett Kapás Bogi az úszó OB döntője előtt – rejtélyes betegségről beszél

Magyar Nemzet beszámolója szerint Kapás Boglárka rosszul lett a 200 méter pillangó döntője előtt, nem is állt rajtkőre. Nem tudja, mi baja.

Rio de Janeiro, 2016. augusztus 13. Kapás Boglárka a nõi 800 méteres gyorsúszás eredményhirdetésén a riói nyári olimpián a Rio de Janeiró-i Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 12-én. MTI Fotó: Kovács Tamás

Boglárka elmondása szerint másfél hete küzd a rejtélyes betegséggel, ám egyelőre csak várják az időközben elvégzett vizsgálatok eredményeit. A női mezőny egyébként is csonka volt, és mivel sem Kapás, sem Hosszú Katinka, sem Szilágyi Liliána nem indult, Jakabos Zsuzsanna könnyedén nyerte meg az országos bajnoki címet. A férfiak mai versenynapjának szenzációja egyébként, hogy Kenderesi Tamás legyőzte 200 méter pillangón a világbajnok és világcsúcstartó Milák Kristófot.