Ma már nevetve meséli a kínos sztorit a miniszterelnök, ami feleségével és vele esett meg egy külföldi útjukon.
Amerikába tartva a repülőn lett mesélős kedve Orbán Viktornak. Mint kiderült hiába a rengeteg levegőben töltött idő, a miniszterelnök nem szereti ezt az utazási módot.
„Nehéz szeretni, az nem jó dolog. Megérkezni a jó dolog.” – mondta a kamerába.
A hosszú évek alatt pedig számos furcsa eset gazdagította úti céljait, hiszen a repülőgép fedélzete néha trükkös, váratlan helyzeteket állít még a legéberebb utasnak is.
A kormányfő elismerte, hogy előfordult például, hogy egy köztes megállót végállomásnak hitt, és magabiztosan távozott a fedélzetről, nem sejtve, hogy a cél még messze van. Mindenki tudja, hogy a fáradtság sokszor megtréfálja az embert.
„Hát sok baleset történt már velem, rossz gépre szálltam fel, vagy egy gépről rossz helyen szálltam le. Olyan is történt, hogy leszállt egy gépről és kiderült, hogy az nem a végállomás, csak egy megállóhely volt. Alig tudtam visszafutni a gépre, hogy elérjem.”
Aztán elmehet egy esetet, amikor már egy gép fedélzetén ültek, amikor kiderült, hogy az utasok között valaki annyira figyelmetlen volt, hogy elvétette a járatot és rossz gépre szálltak. A valóság hidegzuhanyként érte a minsizterelnököt s a feleségét.
“Még ki is nevettem a gépen ülőket, mert bemondták hangosban, hogy van két utas, aki nem azon a gépen ül, ahova a jegye szól. Hát mondom ezek az amerikaiak..”
Majd hozzátette: “Csak kiderült, hogy az a kettő az én vagyok és a feleségem.”
@viktor_a_tiktokon Úton vagyunk Amerikába. Most jó gépre szálltam. 😎 #orbanviktor #miniszterelnok #fyp ♬ eredeti hang – Viktor a TikTokon






















