KezdőlapBelföldKözellenség lett a Nyerő Páros egyik játékosa

Közellenség lett a Nyerő Páros egyik játékosa

Egy meggondolatlan beszólás és máris kipattant az első igazi balhé a Nyerő Páros szereplői között. Varga Rebeka, Bódi Bence influenszer felesége eresztett el egy olyan lealacsonyító megjegyzést, amelyen felháborodtak a játékostársaik. Ezután többször is bocsánatot kért a beszólásért, de ezzel úgy tűnik elkésett.

Varga Rebeka, a legidősebb Bódi tesóBódi Bence felesége az első benyomások alapján nem vált túl népszerűvé a többi celebpár körében, ugyanis túlságosan távolságtartónak és beképzeltnek találták, sőt, az is kiderült, hogy a férje két öccsével sincs jóban. Árpa Attiláék el is határozták, hogy elsőként őket kell kiejteni. A negyedik epizódban miatta tört ki az első komoly balhé is, a közös játék során ugyanis, miután Bence nem találta el a helyes választ az utolsó kérdésre, a szőke influenszer idegességében birkának nevezte a többi férfi játékost – írja a Blikk.

A verseny után a házban, ahova Bence és Rebeka ért vissza utoljára, természetesen a birkázás volt a téma, és hiába próbált a 26 éves anyuka többször is elnézést kérni, ez nem mindenkit győzött meg. Leginkább Bárdosi Sándor és Dietz Gusztáv voltak azok, akik nem igazán hitték el, hogy Rebeka bocsánatkérése őszinte.

Bence is próbálta mentegetni a párját azzal, hogy nem gondolta komolyan a beszólást.

Laky Zsuzsi férje egyenesen kijelentette, hogy szerinte elnézést kérni fölösleges, ha Rebeka a viselkedésén nem változtat.

Hamarosan kiderül, hogy a balhé által gerjesztett indulatok befolyásolják e jobban a játék menetét vagy pedig megint győz a taktikus gondolkodás.