KezdőlapBelföldKitört a nyilatkozatháború a két vezető reggeli rádióműsor között

Kitört a nyilatkozatháború a két vezető reggeli rádióműsor között

Az egész úgy kezdődött, hogy Bochkor Gábor visszaszólt. Hétfőn reggel derült ki, hogy Lovász László távozik a Bochkor című rádióműsor csapatából. Ezt a hírt a nagy rivális Sebestyén Balázs vezette műsorban is kommentálták. Ebből lett a baj.

Lovász László 5 év után úgy döntött, távozik a Bochkor Show-ból, már csak január 30-áig hallhatja őt a Retro Rádió közönsége, utána a Dumaszínház kreatívigazgatójaként folytatja pályáját. A hétfői hírre még aznap reagáltak a konkurens csatornától Sebestyén Balázsék is.

„Annyi különbség lesz az előző munkahelyéhez képest, hogy ott talán szeretik és megbecsülik. Lehet abuzálni valakit sokáig, de egy idő után feláll és elmegy. Ez várható volt azért. Laci, Laci, csak öt évig bírtad ezt, ami ott veled történt… Csodálunk ezért, hogy ezt ott kibírtad öt évig” – jegyezte meg Sebestyén, amire meg is érkezett Bochkor mai válasza.

Ez hihetetlen! Még a felső emeletiek is vették tényleg a bátorságot, hogy kommentálják. Én például sok mindent hallottam Vadon Jani távozásáról, de azt hiszem, hogy ők nem örülnének, hogyha az publikus lenne.

– jelentette ki Bochkor

Index