KezdőlapCímlapÍgy gratulált Orbán Viktor a labdarúgó-válogatottunknak a tegnapi döntetlenhez

Így gratulált Orbán Viktor a labdarúgó-válogatottunknak a tegnapi döntetlenhez

Orbán Viktort is elkésztő büszkeséggel töltötte el a magyar válogatott tegnapi bravúros döntetlenje a németek ellen, amit közösségi oldalán is megmutatott.

Tegnap újabb bravúr született a Puskás Arénában. A vereségre ítélt magyar válogatott az angolok elleni világraszóló győzelem után, a németektől sem kapott ki. A kilencedik percben már kialakult a végeredmény, Magyarország-Németország 1-1.

A magyar csapat nem csak kiválóan futballozott, de abszolút egyenrangú ellenfele volt a német csapatnak. Olyannyira, hogy például Fiola a 29. percben úgy megforgatta a német alapvonalnál Schlotterbeckert, hogy a freiburgi védő hirtelen az sem tudta, merre van az egyenes.

A hatalmas siker a köztudottan nagy focirajongó miniszterelnökünket is hatalmas büszkeséggel töltötte el. Orbán Viktor a közösségi oldalán a Nemzetek Ligája ezen csoportjának jelenlegi pontjait sorba állítva gratulált a magyar válogatottnak:

Olaszország 5 Magyarország 4 Németország 3 Anglia 2 . Büszkeség- írta a miniszterelnök a Facebook posztjában.